1100AD

1100AD

Jesteś gotowy na to, aby przenieść się do czasów najbardziej krwawych wojen o wiarę, honor i bogactwo?

Z grą 1100AD zagłębiamy się w czasach głębokiego średniowiecza i zabiegamy o to, aby naszemu królestwo niczego nie brakowało. Podstawowym dążeniem niech będzie zapewnienie kontrolowanej przez nas osadzie stałego i płynnego dostępu do surowców. Tylko za sprawą elitarnie wyszkolonej armii będziemy w stanie podjąć się walki o zagrabione przez niewiernych tereny i utracone dobra materialne.

Rozpoczynając grę mamy do dyspozycji niezagospodarowany kawałek ziemi, który z czasem stanie się podwalina pod nasze kwitnące . Nie wolni ci jednak nigdy zapominać o tym, że poza granicami twojego królestwa panoszą się inni władcy, którzy najchętniej widzieliby twój upadek i twoją porażkę.

Tak więc podejmuj wszystkie działania dyplomatyczne z najwyższą rozwagę i zawsze staraj się przewidywać konsekwencje swoich decyzji. 1000AD jest mocno tradycyjna grą strategiczną, której głównym celem jest osiągnięcie jak największego postępu gospodarczego i militarnego.

Jeśli uważasz, że jesteś na tyle silny i charyzmatyczny, aby poprowadzić własny naród przez ten ciężki okres, to czym prędzej skorzystaj z darmowej rejestracji w grze.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes 2012 | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find Free WordPress Themes and Free WordPress Themes