Elvenar

Poznaj najnowszą fantastyczny o tworzeniu jak najpiękniejszego grodu – Elvenar! Masz do wyboru piękne elfy lub [pomysłowych ludzi, wykreuj i przedtem zaprojektuj twój gród, odkrywaj całkiem nowy świat. Rozbuduj nieznaczącą osadę w wielki imperialny gród!

Wybierz swoją rasę. Magia czy technologia? Decyzja należy tylko ciebie. Wybieraj pomiędzy mitycznymi elfami i pracowitymi ludźmi. Poprowadź swoich poddanych ku potędze.Twoja osada jest zbudowany z mnóstwa animowanych, pełnych detali budynków. Rozbudowa sprawia nie tylko, że stają się bardziej wydajnymi, ale też robiącymi większe wrażenie. Bądź skutecznym taktykiem. Zbuduj jednostki magicznych stworzeń i stań do walki z potężnymi przeciwnikami w animowanych bitwach 3D.Poznaj nieznany świat. Rób wymagające questy, kolekcjonuj rzadko spotykane relikty, handluj z sąsiadami i pomagaj im. Mapa to twoje drzwi do pełnego emocji świata!

Magiczne elfy czy Dzielni ludzie? Odkryj mistyczny świat Elvenar w tej grze fantasy o wznoszeniu grodu.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes 2012 | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find Free WordPress Themes and Free WordPress Themes