GREPOLIS

Grepolis

Fantastyczny, antyczny świat greckich polis czeka na swojego bohatera, który zaprowadzi w nim tak bardzo upragniony pokój.

Cały interfejs gry jest mocno ubogacony przez grafikę na bardzo wysokim poziomie i zaskakuje nas swoją wyjątkowo intuicyjnością. W grze rejestrujemy się całkowicie za darmo, by już za chwilę stanąć przed otrzymanym terytorium, które ma stać się podwaliną pod przyszłe imperium ówczesnego świata. Pierwszym i elementarnym działaniem musi być więc zapewnienie naszej osadzie stałego i płynnego dostępu do surowców, czego dokonamy dzięki sprawnie prowadzonej polityce gospodarczej.

Mimo wszystko, ta pozycja nie zaskoczy nas ani innowacyjnym systemem prowadzenia walki, ani sposobem rozwoju osady. Kiedy rozpoczniemy rozgrywkę, będziemy czuli się zorientowani w interfejsie, jak w układzie własnej kieszeni. Gra Grepolis została podzielona na kilka światów, z których każdy to ogromne ilości archipelagów, na których prowadzimy swoje skoordynowane działania.

Każdą ze swoich osad będziemy mogli poświęcić patronatowi jednego z czterech mitologicznych bóstw, zależnie od naszego zaangażowania w jego czczenie otrzymamy stosowne łaski wspomagające nas w grze. Nie zapomnijmy także o konieczność inwestowania potencjału intelektualne w nowe odkrycia, które pozwolą nam zawsze wyprzedzać naszych oponentów przynajmniej o krok. Każda decyzja będzie miała swoje konsekwencje w rozgrywce, a z jakości swoich posunięć bardzo szybko złożymy egzamin.

Czy posiadasz na tyle rozwinięty zmysł strategiczny, aby przetrwać w tym bezlitosnym świecie?

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes 2012 | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find Free WordPress Themes and Free WordPress Themes