IMPERIA ONLINE

Imperia Online

Czas zupełnie niegroźnego konfliktu pomiędzy narodami, przejawiający się lekkimi starciami przechodzi okres eskalacji do miana wojny totalnej.

Pojawiają się nowi, niewyobrażalnie potężni wrogowie, którzy pragną wykorzystać nerwową sytuację i zawładnąć całym światem. Przystępując do darmowej rozgrywki, wchodzimy w posiadanie zupełnie niezagospodarowanego kawałka ziemi i zabiegamy o jego rozwój gospodarczy. Tylko dzięki pragmatycznemu podejmowaniu decyzji możemy uczynić te leżące ugorem włości w kwitnąca metropolię tych czasów.

Naszym pierwszym działaniem musi więc być dążenie do zapewnienia otrzymanemu królestwu stałego i płynnego dostępu do surowców. Wyłącznie od woli gracza zależy to, czy zechce prowadzić neutralną politykę i troszczyć się o ekonomiczny wzrost dla swojego państwa, czy wstąpi na drogę wojny i będzie żerował na nieszczęściu innych. W grze Imperia Online opowiadamy się po stronie jednej z ras, z których każda posiada odmienne uwarunkowania i odnajduje się lepiej w innych działaniach.

Mimo wszystko, głównym celem rozgrywki jest uzyskanie jak najwyższego miejsca w rankingu graczy i zdobycie potęgi, która uczyni nas zdolnymi do wygrania każdej bitwy.

Pamiętaj więc o wyszkoleniu dla siebie potężnej armii, którą będziesz miał okazję ochrzcić w boju już wkrótce.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes 2012 | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find Free WordPress Themes and Free WordPress Themes