Operation-X

Jeśli kiedykolwiek marzyłeś o tym, aby być superagentem i toczyć bój z niepojętą dla zwykłego mieszkańca przestępczością – to masz wyjątkową możliwość, aby spełnić swoje pragnienie.
Na starcie gry otrzymamy możliwość wykreowania swojego agenta, którego od tej chwili przeprowadzimy przez cały okres trwania rozgrywki. Rozgrywka zapewnia nam edycję wyglądu naszego agenta, zaczynając od wyboru jego płci – a skończywszy na finezyjnej fryzurze. Następnie trafimy w ręce intuicyjnego samouczka, który nie pozwoli nam zabłądzić w gąszczu możliwości tej gry. Interfejs gry pozytywnie nas zadziwi, gdyż został osadzony w najnowszej technologii Java, oferując nam dynamizm i bezproblemowe funkcjonowanie. Dolary, które dostaniemy na starcie gry będziemy musieli wykorzystać do uzbrojenia naszego agenta w podstawowe przedmioty. Niezwłocznie po zbudowaniu postaci, otrzymasz rozkaz wyjazdu do Berlina – gdzie czeka na ciebie pierwsze zadanie.Realizując zadania nie tylko bogacimy się materialnie, ale również rozwijamy naszą – podnosząc jej poziom doświadczenia, za które zyskujemy punkty nauki.
Nie czekaj, aż inni wygryzą cię z tematu – ruszaj do założenia postaci i działaj dla sprawy praworządności.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes 2012 | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find Free WordPress Themes and Free WordPress Themes