PLEMIONA

Plemiona

Cały średniowieczny świat wydaje się być pogrążony w wojnie, która toczy się o bogactwa, zaszczyty i niepohamowane wpływy. Czy znajdzie się bohater, który poprowadzi armię i zatrzyma tą destrukcyjną machinę wojenną?

Rejestracja w grze Plemiona jest całkowicie darmowa, a zaraz po niej trafiamy w wir gry, do którego wprowadzi nas bardzo dobrze opracowany samouczek. Po chwili będziemy w stanie samodzielnie postawić pierwsze kroki w tym świecie i sprawnie poruszać się po interfejsie gry. Na starcie otrzymujemy pod własne władanie marnie zagospodarowaną przestrzeń, której potencjał wykorzystamy do tego, aby w przyszłości wybudować na tych ziemiach prężnie działającą metropolię. Kluczem do sukcesu jest tylko i wyłącznie regularne i skrupulatne zarządzenie swoją decyzją, przy umiejętności podejmowania właściwych decyzji ze świadomością ich wszelkich konsekwencji.

Naszym elementarnym zadaniem musi stać się wykreowanie na pewnym fundamencie węzła gospodarczego, który będzie w stanie dostarczać nam nieograniczone ilości surowców w wystarczających ilościach. Gra Plemiona nie istniałaby bez aspektu militarnego, którzy został zaprojektowany w bardzo pomysłowy sposób i dostarcza nam niemałych wrażeń podczas niezliczonych bitew, jakie stoczymy w swojej karierze. Nieocenione może stać się także znalezienie tytułowego Plemienia, w którym zwiążemy się ze współbraćmi w walce dla wspólnych wartości i idei.

Wytrwale atakując, grabiąc i podbijając włości naszego wroga, zyskujemy możliwość całkowitego usunięcia go z gry, co jest niebywałym atutem tej pozycji. Niech zwlekaj więc ani chwili, chwyć za miecz i daj ponieść się na fali niesamowitych przygód, jakie czekają cię za sprawą Plemion.

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes 2012 | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find Free WordPress Themes and Free WordPress Themes