War Thunder

Zagraj w World of Warplanes, aby usiąść w kokpicie najznamienitszych maszyn okresu II Wojny Światowej.
Będziesz mógł wybierać z szerokiego wachlarza udostępnionych maszyn, które podczas II Wojny Światowej niestrudzenie służyły pilotom armii obu stron starcia.

W rozgrywce będziemy wypracowywali wartościowe punkty doświadczenia, które to dają możliwość rozwój technologiczny posiadanego przez nas samolotu lub zakup zupełnie nowej, lepszej maszyny.
Twój sukces nie tkwi wyłącznie w samolocie, bo wiedza i umiejętności lotnika przewyższają każdy postęp technologiczny.
Grając w War Thunder staniesz przed decyzją, którą gałąź lotnictwa zechcesz wesprzeć swoją grą – staniesz w kokpicie zwinnego myśliwca, czy może przeprowadzisz taktyczne bombardowanie celów naziemnych?
War Thunder to gra, gdzie najważniejsze to postawić na kooperację z tysiącami innych grających uczestniczących w bitwie.

Autorzy gry aktualizują witrynę projektu, zamieszczając na niej fakty historyczne i ciekawostki związane z lotnictwem okresu II Wojny Światowej.

Nie odwlekaj czasu na zbędne zastanowienie, siadaj za sterami wybranej przez ciebie maszyny i walcz mężnie o powodzenie w tej kampani!

Możesz zostawić odpowiedź, lub śledzić wpis ze swojej strony.

Zostaw komentarz

Powered by WordPress | Designed by: wordpress themes 2012 | Thanks to Best Free WordPress Themes, Find Free WordPress Themes and Free WordPress Themes